Jediný průvodce prací v zahraničí


  Chceš vědět víc? 

  OBSAH A JEHO UKÁZKY 

  najdeš tady:


  Zajímá tě, co se v něm dozvíš? A s čím ti pomůže?

  Odpoví ti na:

  • všechny tvé obavy a strachy
  • kolik tě to všechno může stát a jak co nejvíc ušetřit
  • jestli vyrazit s agenturou nebo sám
  • jaké existují programy a možnosti, co vše můžeš ve světě dělat
  • jak se zadaptovat na nové prostředí
  • jak řešit konkrétní průšvihy, pokud náhodou nastanou
  • to nejdůležitější o legislativě u nás i v zahraničí
  • .. a samozřejmě spoustu dalšího

  To vše ti v něm předám srozumitelně, jednoduše, ale hlavně pravdivě a výstižně. Zkrátka přesně tak, jak to v reálu v zahraničí chodí a vypadá... 

  Recenze

  Jak se líbil čtenářům? 


  Tato kniha je skvělý průvodce, cestovatelský deník a příručka v jednom. Pomůže vám se rozhodnout, zda do toho opravdu jít, dodá vám odvahu, pokud váháte, ale třeba i odradí a zjistíte, že toto není nic pro vás. Za mě hezky popsané všechny informace, spousta osobních pohledů, i názorů autorky, se kterými nemusí všichni souhlasit. Ale můžete v nich najít inspiraci třeba právě pro vaši cestu. Jelikož také ráda cestuji, mám za sebou Working holiday v Kanadě, určitě bych uvítala takto ucelený přehled rad dříve. Ulehčí vám to spoustu hledání a nakopne udělat ten krok vpřed!

  Klára


  Autorka v knize srozumitelným a čtivým způsobem provede čtenáře jednou z nejkrásnějších příležitostí, které můžou od světa získat. Práce v zahraničí určitě obohatí váš život. Nezbydou po ní jen prázdné kapsy, ale naopak, spousta zážitků, zkušeností i přátel. A rozhodně to nebudete chtít zažít jen jednou, Jana je toho krásným důkazem. Bojíte se změny? Nevíte jak začít? Autorka se stane vaším cestovatelským guru. Super námět a zpracování knihy. Doporučuju přečíst všem, kteří se na podobnou cestu chystají.

  Jarek  Skvělá "kuchařka" na cestování spojené s prací v zahraničí. Autorka sepisuje svoje inspirativní čtivé zážitky a spoustu užitečných rad a možností k vycestování. Je přínosná nejen pro ty co už se rozhodli pracovat v zahraničí a jen hledají možnosti a rady, ale i pro ty, co si s touhle myšlenkou pouze pohrávají.

  Líbí se mi, že v knize není popisované vše pouze s růžovými brýlemi, ale i nepříjemnosti, které mohou nastat a člověk se s nimi musí vypořádat a také ujištění, že na to není nikdy sám a vše má řešení. Doporučuji!

  Evča


  Sleduj mě na Instagramu nebo Facebooku ... :)